1. Przeżywamy 13. Tydzień Zwykły w Roku Liturgicznym: w środę (03 lipca), św. Tomasza Apostoła; w sobotę (06 lipca):, bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

2. W tym tygodniu Pierwszy Wtorek Miesiąca; o 17.30 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła;
* Pierwszy Czwartek Miesiąca: od 17.00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi;
* Pierwszy Piątek Miesiąca: od 17.00 spowiedź, o 18.00 Msza św. i Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
* Pierwsza Sobota Miesiąca: o 17.30 Różaniec Fatimski i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

3. Lipcowa posługa sakramentalna u chory będzie wyjątkowo w Pierwszy Wtorek Miesiąca; jeden kapłan rozpocznie posługę o godz. 8.30 od dołu Pewli.

4. Polecamy prasę katolicką, która dostępna jest przy wyjściu z kościoła, m. in.: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”, „Któż jak Bóg” i inne.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone w miesiącu czerwcu na potrzeby gospodarcze naszej parafii w kwocie 4.760 zł.

6. W sobotę, 06 lipca odbędzie się Ogólnopolskie Czuwanie na Jasnej Górze wraz ze św. Michałem Archaniołem. Wyjazd dla osób zgłoszonych o godz. 7.00 sprzed kościoła w Pewli Malej.

7. Od środy posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ks. Antoni Obrzut, michalita, który będzie zastępował Księdza Proboszcza przez kilkanaście dni urlopu.
* jeśli są jakieś pilne sprawy kancelaryjne, to proszę załatwić je do wtorku.

8. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną niedzielną modlitwę; życzymy dobrego nowego tygodnia, opieki Maryi i św. Michała Archanioła, a solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia. Szczęść Boże.