Ogłoszenia XXXII niedziela zwykła 10 .11 .2019r.

1. . Poza tym, bracia, módlcie się za nas, aby słowo Pańskie rozszerzało się i rozsławiało, podobnie jak to jest pośród was, abyśmy byli wybawieni od ludzi przewrotnych i złych, albowiem nie wszyscy mają wiarę” Niech to przesłanie św. Pawła nam dziś towarzyszy  w naszym niedzielnym spotkaniu w rodzinach.
  2. Jutro  będziemy obchodzić  Narodowe święto Niepodległości. Jest to dla nas Polaków ważny dzień , o którym nie wolno nam zapomnieć Dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00 , a po Mszy będzie krótka wieczornica Poświęcona naszym bohaterom. Oprawę liturgiczną przygotowała młodzież w raz z Orkiestrą . Zapraszam i proszę również o Poczty Sztandarowe ze Szkoły, Strażaków , czy Panie z Koła Różańcowego. Niech to będzie nasza wspólna wielka modlitwa za Ojczyznę.
  3. Przez cały miesiąc Listopad wypominki  za zmarłych i różaniec o godz. 16.30 serdecznie zapraszamy.
  4. .Pod chórem znajduje się prasa katolicka,. Jak również  nasza Parafialna Gazetka, w której znajdują się rozpisane Intencje Mszalne na cały miesiąc.  Zachęcam do nabywania, jeśli kto może to proszę o ofiarę na wydawanie tej gazetki w kwocie 2 złote. Zapraszam również osoby, które chciały by się włączyć do wspólnego redagowania tej Gazety
  5. Jak wspominałem w ubiegłą niedziele spotkanie Mikołajkowe w naszej Parafii  dla dzieci służby liturgicznej , dzieci z Oazy i dzieci Maryi oraz młodzieży Betania odbędzie się 5 grudnia po Mszy św., wieczornej. Rodzice, którzy chcą skorzystać z usług Mikołaja, proszę o zgłoszenie się w zakrystii.
  6. W najbliższą Niedziele po Mszy św. wieczornej proszę na spotkanie Radę Parafialną.