OGŁOSZENIA –  XXV Niedziela  zwykła 22. 09.2019

1. Dzis przeżywamy uroczystość odpustowa w naszej Parafi ku czci św. Maksymiliana |Kolbve.PrJak ważnym w życiu jest jasne i klarowne opowiedzenie się po stronie Boga i Kosciola, po stronie wartosci. Dlatego wchodzimy w czas konkretnego opowiedzenia się i wybrania ludzi odpowiedzialnych i żetelnych, którym rzeczywiscie leży na sercu dobro narodu, rodziny i człowieka. Módlmy się wiec o madrość dla wszystkich Polaków.
  2. W tym tygodniu przypadaja wspomnienia świetych:

W Poniedziałek 23 wrzesnia Św. O Pio

Wtorek 24 wrzesnia rocznica poswiecenia katedry w Bielsku Białej

W Piątek 27 wrzesnia wspomnienie św. Wincentego a Paulo

W sobotę 28 wrzesnia św. Wacława meczennikas wszystkim solenizantom zyczymy wielu łask Bozych i opieki swoich patronów.

1. W najblizszą niedziele obchodzimy €roczystość św Gabryjela Rafała i Michała Archaniołów . W naszym Zgromadzeniu św. Michała Arch. Uroczystość Patronalna, prośmy o świetośc dla wszystkich Michalitów i Michalitki i o ducha wierności haryzmatowi.
  2. W najbliższą Sobotę 28 wrzesnia odbędzie się Diecezjalne spotkanie rodzin w Kalwarii Żebrzydowskiej , Plakat informacyjny wywieszony w gablocie. Zachęamy rodziny do indywidualnego pielgrzymowania w tym dniu.
  3. Tylko kke[u[r32uPod churem znajduje się prasa katolicka, oraz nowy nr. Informatora Parafialnego zachęcam do nabywania.
  4. Dziękuje za ofiary złozone w ubiegła niedziele Składam podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedziele na potrzeby koscioła i ogrzewanie . Złożyło 127 rodzin w kopertach. Proszę o dalsze ofiary zwłaszcza na ogrzewanie , bowiem nieuchronnie zblizamy się do zimy.
  5. Wójt Gminy Świnna informuje, że w dniu 4 października na terenie sołectw Pewel Mała , Pewel Ślwmieńska i REychwałd odbędzie się bezpłatna zbiurka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzetu elektronicznego . Zgłoszenie odbioru sprzętu należy dokonać do dnia 3 październik 2019 Telfon: 334832103 kom: 888131378
  6. Z wiązku z tym, mam gorącą prośbe, abyśmy w najblizszą sobotę zorganizowali się , aby trochę posprzątać również tych rzeczy pod kosiołem, a przy okazji w okół kosciola. Proszę Rade Parafialną o zorganizowanie takiej akcjii.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli w gronie rodzinnym