Ks. Stanisław Kalisztan CSMA – proboszcz parafii od 01 sierpnia 2019 r. Urodził się w 1959 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 24 maja 1986 roku w Krakowie. Imieniny obchodzi 8 maja.

Ks. Paweł Sworst CSMA – katecheta od 20 sierpnia 2019 r., urodził się w 1988 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 23 maja 2015 roku w Krakowie. Imieniny obchodzi 29 czerwca.