OGŁOSZENIA –  XXVIII Niedziela  zwykła 13.10 .2019

. 1 Często trąd duszy niszczy twoją osobowość, ale pamiętaj  Jezus mówi co innego: „Twoja wiara cię ocaliła”. Uwierz, zaufaj, powierz się, aby wzrosło w tobie przekonanie, że jestem Bogiem, który nie zachowuje pamięci o grzechach i dochowuje wierności.

  1. Dziś obchodzimy XIX dzień Papieski pod hasłem „Wstańmy chodźmy” Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na Stypendia dla młodzieży „Dzieło nowego Tysiąclecia” jako żywy pomnik Ojca świętego Jana Pawła II .

3.:  Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.00 a następnie Msza święta. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie w Niedzielę nabożeństwo różańcowe  o godz. 15.00

  1. Można składać na wypominki jednorazowe i roczne. Pod chórem są karteczki na wypominki napisać tylko u góry czy są to jednorazowe, czy roczne i składamy je w Zakrystii, albo w kancelarii Parafialnej.
  2. Dzisiaj, jak i w następne niedziele, oraz w tygodniu u ministrantów z tyłu kościoła będzie można nabyć znicze. Dochód z tych zniczy będzie przeznaczony dla ministrantów. Ministranci są nawet gotowi osobom starszym zanieść znicze do domu jeśli by ktoś chciał.
  3. Powstała nowa grupa w naszej parafii „Oaza Dzieci Bożych”. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkania w soboty o godzinie 11:00. Zapraszamy także Młodzież na spotkania „Betani” w każdy piątek po mszy św. wieczornej, oraz ministrantów do służby przy ołtarzu .
  4. W najbliższą niedzielę modlić się będziemy w sposób szczególny za Misjonarzy i za misje z racji Światowego dnia Misyjnego.
  5. Pod chórem zjduje się prasa katolicka zachęcamy do nabywania.