OGŁOSZENIA –  XX Niedziela  zwykła 19.08.2019

Stary porządek, zbudowany na naszych złych przyzwyczajeniach będzie musiał zostać zburzony.. Czeka nas wewnętrzna walka i przeorganizowanie dotychczasowej hierarchii wartości, abyśmy osiągnęli obiecane dziedzictwo, które przewyższa wszelkie pragnienia.

1. Dzisiejsza Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remonty  koscioła .
  2. W tbm tygodniu W tym tygodniu przypadaja wspomnienia:

Wtorek: św. Bernarda

Środę  św. Piusa X

W Środę nowenna do Matki Bożej serdecznie zapraszamy do licznego udzia.

Czwartek Wspomnienie N.M. Panny Królowej

Sobota: Św. BartłomiejaWtorek

Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bozych i opieki Patronów.

1. Zbliżamy się do jesieni i dlatego pragne przypomniec jak to było już w zwyczaju, że we Wrześniu ,Pażdzierniku i Listopadzie zbieramy do kopert na opał koscioła .
  2. \równiez proszę o ofiary na sprzatanie koscioła z wyznaczonych ulic. Za waszą wielka otwartości i troske o kościół składam gorace Bóg zaplać.
  3. Prasa katolicka znajduje się  pod chórem
  4. Biskup Ordynariusz zaprasza do udziału w Uroczystościach, ku czci św. Melchiora Grodzieckiego w dniu 1 września o godz. 15.00 w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.
  5. Wszystkim życzę miłego świętowania w gronie rodzinnym.