Zimowe_01Ferie zimowe, to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych… Czas relaksu, wyjazdów rodzinnych, ciekawych zajęć, poznawania świata (niekoniecznie tylko z perspektywy strony internetowej). Jest wiele sposobów na dobre wykorzystanie tego okresu…

Stowarzyszenie „Michael”, działające przy naszej parafii, postanowiło w tym roku zaproponować taką „inną” formę przeżycia ferii… W pomieszczeniach pod naszym kościołem przygotowanych zostało kilka wydarzeń, na które serdecznie chcemy zaprosić dzieci i młodzież. ZAPROSZENI NIECH CZUJĄ SIĘ WSZYSCY…, od poniedziałku do soboty (dokładnie w pierwszym tygodniu ferii, od 11 – 16 lutego), w godz. 10.00 – 14.00. Mile będzie też widziana pomoc wolontariuszy…

Szczegółowy program widnieje na plakacie. Zapraszamy do zapoznania się. Wszystkim uczniom życzymy dobrych i bezpiecznych ferii, a uczestnikom naszych spotkań ciekawych i radosnych przeżyć.

05-Ferie-2019