panama 2019

PIERWSZE PRZEMÓWIENIE FRANCISZKA W PANAMIE
https://www.youtube.com/watch?v=2OLbk-5_YkA

Światowe Dni Młodzieży

Szybko minęło te dwa i pół roku…, gdy z radością jechaliśmy do Krakowa na „Pola Miłosierdzia”. Podążając w barwnej „rzece młodych całego świata” i uczestnicząc w nocnym czuwaniu oraz Mszy Posłania, przyjęliśmy papieskie wezwanie do pozostawienia wygodnej kanapy i zmieniania świata. Co z tego zostało w nas do dzisiaj…SDM Krakow_05-1

Warto zadać sobie to pytanie, gdy rozpoczyna się właśnie kolejne spotkanie Młodego Kościoła…, bo nigdy nie jest za późno, aby wyruszyć w drogę. Niech zabrzmi w naszych uszach zaproszenie papieża Franciszka: Drodzy młodzi, miejcie odwagę by wejść w swoje wnętrze i zapytać Boga: czego chcesz ode mnie? Pozwólcie, by Bóg do was mówił, a zobaczycie swoje życie przemienione i pełne radości. SDM Krakow_17-1

Tyle jest dzisiaj możliwości, aby mimo pozostawania w Pewli, znaleźć się w dalekiej Panamie – zobaczyć radość wiary młodych ludzi z tylu krajów świata i wsłuchać się w głos Papieża. ZACHĘCAMY DO TEGO BARDZO GORĄCO – ale także zapraszamy do duchowej łączności poprzez modlitwę.SDM Krakow_43-1

W naszej parafii będzie takie wydarzenie – WSPÓLNA MODLITWA W ŁĄCZNOŚCI Z PANAMĄ – przygotowana i poprowadzona przez Wspólnotę „Betania”. Zapraszamy bardzo serdecznie – WSZYSTKICH, nie tylko młodzież…

„PANAMA W PEWLI”

DLA CHĘTNYCH – g. 17.00 – MSZA ŚWIĘTA

CZUWANIE – ŚDM PANAMA 2019
g. 17.45 – Wprowadzenie Znaków ŚDM

– KRZYŻ I IKONA „SALUS POPULI ROMANI”

PIOSENKI:
Przychodzisz, Panie…
Mario, proszę, spraw…

– DROGA KRZYŻOWA W ŁĄCZNOŚCI Z PANAMĄ

PIOSENKI:
To mój Pan…
Niech nas ogarnie…

– INDYWIDUALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM

PIOSENKI:
Jeden jest tylko Pan…
Jezus, Najwyższe Imię…
Przyjdź z pokłonem…

– APEL JASNOGÓRSKI /zakończenie – ok. 19.00/

PIOSENKI:
Zwycięska Pani z Jasnej Góry…
Maryjo, Królowo Polski…
Święta Maryjo, Królowo…
Zjednoczeni w Duchu…

Panama 2019-1